Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumumuz 1982 yılında Petrol Dolum Tesisleri ve Çelik yapıların kumlama ve boyama işlerini yaparak sektöre girmiştir. Teknolojiyi takip edip onu benimseyerek kendi donanımını arttıran firmamız kazandığı deneyim ile Mersin'in Tarsus ilçesinde 2000 yılında Uyarlar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsal bir şirket haline gelmiştir.
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve 1500 m2 kapalı alan ve toplam 4850 m2 alana kurulu merkez fabrikamızda manuel kumlama ve otomatik kumlama makinelerimizle bölgenin kumlama ve boyama ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Uyarlar yurt içi ve dışında her türlü endüstriyel tesiste işini başarıyla gerçekleştirmiş olup başarı ve iş gücüyle NACE Sertifikalı tecrübeli personeliyle gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Firmamız Kalite yönetim sistemi uygulamalarını PROSERT Uluslararası Belgelendirme limited şirketi tarafından uluslararası ISO 9001:2008 belgesi OHSAS 18001 belgeleri ile Kalite Yönetim Sistemi,İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Uygulamalarını belgelendirmiştir.